DĚKUJI VÁM ZA DŮVĚRU

Vážím si toho, že si ode mě přejete dostávat pravidelnou dávku inspirace. Váš dárek, eBook 5 rad, jak zvládnout příchod z porodnice, je už na cestě k vám a najdete ho ve své emailové schránce s předmětem „Potvrďte svůj email“.

Pokud ho nevidíte, zkontrolujte složku HROMADNÉ, PROMO nebo SPAM! Po kliknutí na potvrzovací odkaz vám eBook dorazí v samostatném emailu.

Ale ještě předtím, než se pustíte do čtení eBooku a příprav na příchod vašeho miminka, čtěte, prosím, dál!

 

Připravila jsem pro vás ještě jedno výjimečné překvapení.

Šestinedělí je posvátné období a čas dvou bytostí, které k sobě hledají cestu.

Na té cestě je mnoho překvapení, radosti, lásky, ale i překážek a strachu z neznáma. Každá maminka se může setkat s pocity nejistoty a úzkosti, které často pramení z nedostatku zkušeností a nevědomosti.

Kojení je jedním z milníků, který si přeje každá budoucí maminka zvládnout co nejlépe.

„Moc dobře si pamatuji, jaké to je držet v náruči své dítě a snažit se ho poprvé nakojit. Cítit napětí až bolest v prsou, a nevědět, jestli jsem ho nakojila dost, nebo málo.“

Seznamte se s malým průvodcem celým obdobím kojení.

Kojím tě s láskou

Dobrou zprávou je, že průvodce „Kojím tě s láskou“ pro vás v tuto chvíli mám za symbolickou cenu 190 Kč.

Na co se můžete v eBooku těšit?

Líbí se vám představa, že si budete vědět rady, ať už vás potká v průběhu kojení jakákoliv překážka?

Tak neodkládejte své rozhodnutí až na potom a objednejte si eBook „Kojím tě s láskou“ TEĎ! 

Cena je 190 Kč a máte 14denní garanci vrácení peněz.

To je super, že? 🙂

Co o něm říkají maminky, které ho již četly

E-book Kojím tě s láskou by měl být povinnou četbou pro všechny maminky, které se chystají přivést na svět svoje miminko a mají v plánu ho kojit. Kojení totiž není vrozenou dovedností žen a je třeba se ho naučit a sladit se se svým miminkem ke spokojenosti obou. Tento e-book vám v tom v mnohém pomůže a ulehčí cestu k láskyplnému kojení. Autorka ví, o čem mluví, a předá vám spoustu rad a zkušeností, které vycházejí z její profese porodní asistentky a ze zkušeností s vlastními dvěma dětmi. E-book je velmi hezky vizuálně zpracovaný, přehledný, neobsahuje žádné zdlouhavé pasáže textu, ale je psán převážně v bodech, takže ho budoucí maminka stihne přečíst během jednoho večera. Nicméně doporučuji se k němu vracet a zpracovávat informace postupně, protože jich obsahuje spoustu. Je psán laskavým tónem, který vám v případě pochybnosti dodá sebedůvěru. Ohromně oceňuji, že autorka ponechává maminkám možnost volby, zda budou kojit či nikoliv, a nevyvíjí nátlak na to, aby maminky kojily, jak to často ve společnosti můžeme vidět. Podpoří vás a pohladí po duši, ať se rozhodnete jakkoliv.
Barbora Michajlov
maminka 13 měsíčního syna
Ebook jsem přečetla jedním dechem. I když už mám druhé dítě a s kojením mám zkušenost, přesto jsem zde objevila množství věcí, které jsem předtím nevěděla. Nejvíce mi asi přinesla kapitola problémů při kojení, díky které jsem zvládla počínající retenci mléka. Hančin eBook bych rozhodně doporučila všem nastávajícím maminkám. Moc hezky se četl a jsou v něm informace, které určitě využije každá kojící žena.
Karin Hoštová
maminka dvou dětí

Ochrana osobních údajů | Obchodní podmínky

Copyright © 2021 Spokojené šestinedělí