Objednávka eBooku

Prvních šest týdnů s tebou

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Hančin eBook je skvělý, opravdu praktický manuál pro všechny ženy, které se chystají na příchod svého miminka, a obzvlášť pro ty, které tato výjimečná zkušenost čeká poprvé. Často se připravujeme na samotný porod, což je velmi dobře, ale bohužel tak trochu zapomínáme připravit se i na období, které přijde po něm. Býváme pak zaskočené a narychlo hledáme potřebné informace, mnohdy z nepříliš kvalitních zdrojů. Hanky eBook obsahuje vše, co potřebujete před porodem vědět, od seznamu věcí do porodnice, přes seznámení se s lékařskými vyšetřeními po porodu, až po kojení, spánek a péči o sebe a miminko. Najdete v něm také informace o nezbytných administrativních úkonech, které je nutné po porodu provést, a spoustu praktických tipů od Hanky, jakožto zkušené maminky a porodní asistentky. eBook má velmi příjemnou grafiku a je psán úsporným a laskavým stylem, takže se vám bude číst jedním dechem. Připravte se na šestinedělí chytře, ať si ho můžete se svým miminkem co nejvíc užít, tento eBook vám s tím určitě pomůže.
Michaela Malá
www.mamapilates.cz
Tento e-book mne naprosto dostal! Obsahuje totiž nejen důležité rady, co se miminka týká, ale Hanča nezapomněla ani na maminky. Při jeho čtení mi bylo až líto, že jsem ho neměla v rukou v době, kdy jsem se chystala na porod jako prvorodička. Moc se mi líbí, že je pěkně a detailně popsáno co se děje v porodnici, co všechno za vyšetření nás čeká, a dokonce ta šílená administrativa. Prostě vše, co potřebujeme na ty první týdny vědět a pěkně na jednom místě. Velkou přidanou hodnotou je i kapitola o kojení, které může prvorodičky hodně zaskočit. Vyvolal ve mně tolik emocí a vzpomínek. Hani, díky!
Zuzana Pivodová
www.zuzapolivka.cz
Tento eBook mohu doporučit všem nastávajícím maminkám, nejen, že je plný informací o péči o miminko, ale také o sebe a je v něm také popsáno, co vše je potřeba zařídit na příslušných úřadech po narození. Tento eBook je skvělá příručka, kde máte veškeré informace na jednom místě. Jsou věci, které člověka nemusí napadnout a tady najdete opravdu vše potřebné jasně a srozumitelně.
Lucie Regenermelova
www.lucieregenermelova.cz