Chcete se připravit na krásné období kojení svého miminka, ale nevíte, jak na to?

Těšíte se, až konečně nakojíte své miminko, ale bojíte se překážek, které nebudete umět sama vyřešit?

Trápíte se myšlenkou jestli budete mít dostatek mléka?

Ráda byste připravila své tělo i mysl na co nejdelší a nejspokojenější období kojení?

Toužíte prožít nejkrásnější chvíle se svým miminkem bez zbytečných obav a nejistoty?

Moc dobře si pamatuji, jaké to je držet v náruči své dítě a snažit se ho poprvé nakojit. Cítit napětí až bolest v prsou, a nevědět, jestli jsem ho nakojila dost, nebo málo.

Po mém prvním porodu přišli chvíle, kdy mé dítě nepřibývalo na váze, jak by mělo. Provázel mě strach a nejistota, jestli všechno dělám správně. Do toho se přidaly rozkousané bradavky, málo mléka a vše se to začalo podepisovat na mé křehkém psychice.

Naproti tomu po druhém porodu, jsem si období kojení velmi užívala. Bylo mi dobře, cítila jsem se dobře a mé dítě bylo spokojené.

Problémy, které mě potkaly jsem dokázala vyřešit s chladnou hlavou díky mým zkušenostem a informacím, které jsem postupně ve své praxi zjistila.

Uvědomila jsem si, že kojení není jenom o správné technice, ale i o tom, jak znám své tělo a jak dokáži naslouchat svým instinktům.

Abyste i vy mohla prožít období kojení bez zbytečných komplikací a cítit se skvěle.

Připravila jsem pro vás ucelený a komplexní eBook „Kojím tě s láskou“, kde najdete vše na jednom místě.

Co vám tento eBook přinese

Na co se můžete v eBooku těšit?

Kolik eBook stojí

Cena eBooku „Kojím tě s láskou“ je 390 Kč.

Investovat 390 Kč do eBooku „Kojím tě s láskou“ může na první pohled působit jako zbytečný výdaj. Přece jen, většinu informací můžete najít na internetu zdarma, že? Ano, to je pravda, ale jakou máte jistotu, že jsou tyto informace kvalitní a zda je najdete všechny pohromadě? A budou skutečně k dispozici, právě když je budete nejvíce potřebovat?

Možná je tedy chytřejší investovat do jedinečného souboru 60 stran informací, které jinde v takto komplexní a přehledné podobě nenajdete. A navíc, vědomosti a rady získané z této knihy vám mohou být k užitku také při narození vašich dalších dětí. A to je přece investice, která se vyplatí, nemyslíte?

Co o něm říkají čtenářky

Ebook jsem přečetla jedním dechem. I když už mám druhé dítě a s kojením mám zkušenost, přesto jsem zde objevila množství věcí, které jsem předtím nevěděla. Nejvíce mi asi přinesla kapitola problémů při kojení, díky které jsem zvládla počínající retenci mléka. Hančin eBook bych rozhodně doporučila všem nastávajícím maminkám. Moc hezky se četl a jsou v něm informace, které určitě využije každá kojící žena.
Karin Hoštová
maminka dvou dětí
E-book Kojím tě s láskou by měl být povinnou četbou pro všechny maminky, které se chystají přivést na svět svoje miminko a mají v plánu ho kojit. Kojení totiž není vrozenou dovedností žen a je třeba se ho naučit a sladit se se svým miminkem ke spokojenosti obou. Tento e-book vám v tom v mnohém pomůže a ulehčí cestu k láskyplnému kojení. Autorka ví, o čem mluví, a předá vám spoustu rad a zkušeností, které vycházejí z její profese porodní asistentky a ze zkušeností s vlastními dvěma dětmi. E-book je velmi hezky vizuálně zpracovaný, přehledný, neobsahuje žádné zdlouhavé pasáže textu, ale je psán převážně v bodech, takže ho budoucí maminka stihne přečíst během jednoho večera. Nicméně doporučuji se k němu vracet a zpracovávat informace postupně, protože jich obsahuje spoustu. Je psán laskavým tónem, který vám v případě pochybnosti dodá sebedůvěru. Ohromně oceňuji, že autorka ponechává maminkám možnost volby, zda budou kojit či nikoliv, a nevyvíjí nátlak na to, aby maminky kojily, jak to často ve společnosti můžeme vidět. Podpoří vás a pohladí po duši, ať se rozhodnete jakkoliv.
Barbora Michajlov
maminka 13 měsíčního syna

Možná vás teď napadají ještě tyto otázky

Když si dnes objednám eBook, kdy ho dostanu?

Ve chvíli, kdy vyplníte objednávkový formulář, přijde vám na váš e-mail faktura. Platba je možná bankovním převodem. V momentě, kdy dorazí platba, dorazí vám eBook do vaší e-mailové schránky. Většinou je to 1-3 dny, záleží na bance.

JE JISTÉ, že mě potom při kojení nepřekvapí nic s čím bych si nevěděla rady?

Tak takovou jistotu vám bohužel dát nemohu. Nemohu vám slíbit, že vás nepotká nějaká překážka, se kterou si v tu chvíli sama nedokážete poradit. Jsou věci, které prostě budou vyžadovat konzultaci, případně pomoc někoho dalšího. Věřím ale, že díky informacím, které se v tomto eBooku dozvíte, se jim postavíte čelem a zvládnete to na jedničku.

JE TATO kniha vhodná pro mě?

Je mnoho způsobů, jak se připravovat na příchod nového člena domácnosti a na novou životní etapu. Každá z nás si to chce udělat po svém. Tento eBook vám v tom ale určitě pomůže.

Primárně byl psán pro ženy, které čekají své první miminko. Postupně jsem ale díky ohlasům žen, které si ho přečetly a které třeba už děti měly zjistila, že si v něm najde odpovědi na své otázky opravdu každá, a třeba se rozhodne, že některé věci bude tentokrát dělat jinak, než tomu bylo po předešlých porodech.

CO KDYŽ se mi eBook nebude líbit?

I to se může stát. Proto vám nabízím 14denní garanci vrácení peněz.

Také si můžete stáhnout zdarma můj eBook „5 RAD, jak zvládnout příchod z porodnice“ , abyste si udělali představu, jak své knihy píšu a jestli se vám líbí. 

Garance spokojenosti

Protože si vážím svých klientek

Pokud zjistíte, že tento eBook není to pravé pro vás, máte 14denní garanci vrácení peněz od momentu, kdy jste eBook obdržela na svůj e-mail. Bez otázek vám peníze vrátím v plné výši zpět.

Představte si, jak budete s jistotou čelit jakýmkoli výzvám, které vás mohou potkat během kojení.

Nenechávejte své rozhodnutí na později a zajistěte si hned nyní svůj vlastní eBook „Kojím tě s láskou“!

Za pouhých 390 Kč získáte nejen cenné informace, ale také 14denní garanci vrácení peněz.

Zní to skvěle, že? 🙂

Klikněte na tlačítko „Objednat eBook“, na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte bankovním převodem. Ebook obdržíte hned, jak na účet dorazí vaše platba.

Ochrana osobních údajů | Obchodní podmínky

Copyright © 2023 Spokojené šestinedělí