OBJEDNÁVKA EBOOKU ZDARMA

Objednávám si tímto eBook ZDARMA "5 rad, jak zvládnout příchod z porodnice".

Vím, že tento eBook obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail.

Jediné, co mě na Hančině eBooku mrzí je, že jsem ho neměla v ruce před porodem prvního syna, protože je naprosto SUPER! Zařadila bych ho na seznam povinné literatury pro budoucí maminky. Je tam sepsané všechno, co potřebujete vědět, jasně, stručně, lidsky, laskavě... a pravdivě. Třeba kapitola o kojení - kdybych ji četla před 6 lety, ušetřilo by mi to strašnou spoustu mých i synových starostí a bezesných nocí nás obou, protože v porodnici mi každý říkal něco jiného, často bohužel v rozporu se snahou o pořádné rozkojení. Takže maminky, rozhodně doporučuju pořádně nastudovat. Hanka moc dobře ví, co píše 🙂
Tereza Haltmarová
lektorka angličtiny,
www.terezaklapuch.cz
Hančin eBook jsem četla s nadšením. Tolik dobrých rad a inspirujících informací pro jedno z nejvýznamnějších období života ženy! Velmi oceňuji i čtivost a praktické zaměření celé knihy. Vřele doporučuji všem nastávajícím maminkám!
Alexandra Pávková
lékařka, www.homap.cz
„EBook zdarma - 5 rad, jak zvládnout příchod z porodnice“ považujem za výbornú pomôcku pre nastávajúce mamičky. Predovšetkým ho ocenia prvorodičky, ktoré často tápu v nekonečnom mori informácií a nevyžiadaných rád. Informácie v eBooku sú podané zrozumiteľnou formou, celý eBook je prehľadne štrukturovaný. Ja najviac oceňujem to, že autorka nezabudla na dôležitosť starostlivosti o samotnú mamičku.
Stanka Bachrata
www.stankabachrata.cz