Přišel čas připravit se na příchod vašeho miminka

Těšíte se, až konečně budete držet své dítě v náruči, ale přesto máte strach z toho, co bude následovat po porodu?

Chcete si být jistá, že bez problémů zvládnete příchod z porodnice a že máte doma vše nachystáno?

Ráda byste se dozvěděla, jak pečovat o pupeční pahýl nebo jak zatočit s bolestí bříška u miminek?

Toužíte prožít nejkrásnější chvíle se svým miminkem bez zbytečných obav a nejistoty?

Znám způsob, jak se těšit a zároveň nemít obavy.

Pokud je to přesně to, co hledáte, pak jste tu správně a čtěte dál

Jmenuji se Hana Nováková a jsem porodní asistentka, která pracovala několik let na novorozeneckém oddělení. 

Dvakrát jsem měla to štěstí stát se mámou. Mohla jsem tak prožít nejen samotný zázrak zrození, ale i krásu prvních dní a týdnů se svým miminkem.

Před prvním porodem jsem měla představu, že mě nemůže nic překvapit. 

Bohužel realita byla jiná. Sice jsem měla teoretické vědomosti a zkušenosti z práce, ale stále to byly zkušenosti tak zvaně „z rychlíku“.

Potkala mě neustálá únava, kruhy pod očima a vtíravý pocit, že nejsem dobrá máma.

„Nebyla jsem si jistá ničím. Jestli správně přebaluji, kojím nebo jestli mám miminko dostatečně ustrojené a není mu zima!“

Tyto mé pocity a nejistoty se mnou byly na každém kroku. Někdy jsem si přála, abych mohla alespoň na chvíli vrátit čas. Abych se mohla lépe připravit nebo případně vymyslet plán, jak to zvládnout a nezbláznit se. 

Až při svém druhém šestinedělí jsem si dokázala zorganizovat vše tak, že kromě láskyplné péče, kterou jsem věnovala svému miminku, jsem měla čas i sama na sebe a na zbytek rodiny. Cítila jsem se v pohodě a nesnažila jsem se pod tíhou únavy vše pouze přežít.

Chci se s vámi o své bohaté zkušenosti podělit 🙂

Napsala jsem eBook:

PRVNÍCH ŠEST TÝDNŮ S TEBOU

Praktický průvodce na cestě za spokojeným šestinedělím

Co vám tento eBook přinese

Kolik eBook stojí

Cena eBooku „Prvních šest týdnů s tebou“ je 490 Kč. 

Někomu se může zdát poněkud vysoká. Třeba si říkáte, že za tyto peníze si můžete klidně pořídit jedno krásné oblečení pro miminko, jednu zavinovačku nebo dva balíky plen.

Anebo se rozhodnete je zainvestovat do 73 stran informací, které nikde jinde v takto ucelené podobě nenaleznete. Navíc informace obsažené v knize můžete využít i při narození dalších potomků.

Reference

Tento e-book mne naprosto dostal! Obsahuje totiž nejen důležité rady, co se miminka týká, ale Hanča nezapomněla ani na maminky. Při jeho čtení mi bylo až líto, že jsem ho neměla v rukou v době, kdy jsem se chystala na porod jako prvorodička. Moc se mi líbí, že je pěkně a detailně popsáno co se děje v porodnici, co všechno za vyšetření nás čeká, a dokonce ta šílená administrativa. Prostě vše, co potřebujeme na ty první týdny vědět a pěkně na jednom místě. Velkou přidanou hodnotou je i kapitola o kojení, které může prvorodičky hodně zaskočit. Vyvolal ve mně tolik emocí a vzpomínek. Hani, díky!
Zuzana Pivodová
www.zuzapolivka.cz
Tento eBook mohu doporučit všem nastávajícím maminkám, nejen, že je plný informací o péči o miminko, ale také o sebe a je v něm také popsáno, co vše je potřeba zařídit na příslušných úřadech po narození. Tento eBook je skvělá příručka, kde máte veškeré informace na jednom místě. Jsou věci, které člověka nemusí napadnout a tady najdete opravdu vše potřebné jasně a srozumitelně.
Lucie Regenermelova
www.luckaregi.cz
Hančin eBook je skvělý, opravdu praktický manuál pro všechny ženy, které se chystají na příchod svého miminka, a obzvlášť pro ty, které tato výjimečná zkušenost čeká poprvé. Často se připravujeme na samotný porod, což je velmi dobře, ale bohužel tak trochu zapomínáme připravit se i na období, které přijde po něm. Býváme pak zaskočené a narychlo hledáme potřebné informace, mnohdy z nepříliš kvalitních zdrojů. Hanky eBook obsahuje vše, co potřebujete před porodem vědět, od seznamu věcí do porodnice, přes seznámení se s lékařskými vyšetřeními po porodu, až po kojení, spánek a péči o sebe a miminko. Najdete v něm také informace o nezbytných administrativních úkonech, které je nutné po porodu provést, a spoustu praktických tipů od Hanky, jakožto zkušené maminky a porodní asistentky. eBook má velmi příjemnou grafiku a je psán úsporným a laskavým stylem, takže se vám bude číst jedním dechem. Připravte se na šestinedělí chytře, ať si ho můžete se svým miminkem co nejvíc užít, tento eBook vám s tím určitě pomůže.
Michaela Malá
www.mamapilates.cz

Své zkušenosti, které jsem vtiskla do stránek tohoto eBooku, jsem sbírala několik let a poučila se i z vlastních chyb. Nejen díky vlastní profesi jsem pochopila, že věci se vždy nemusí dít podle našich představ a přání, ale je potřeba se dostatečně připravit předem, aby veškeré překážky na společné cestě s miminkem byly překonatelné.

Po porodu se tak budete moci plně věnovat svému malému uzlíčku a již nebudete muset narychlo hledat potřebné informace na internetu, kolikrát z nepříliš kvalitních a ověřených zdrojů.

Možná vás teď napadají ještě tyto otázky

Když si dnes objednám eBook, kdy ho dostanu?

Ve chvíli, kdy vyplníte objednávkový formulář, přijde vám na váš e-mail faktura. Platba je možná bankovním převodem. V momentě, kdy dorazí platba, dorazí vám eBook do vaší e-mailové schránky. Většinou je to 1-3 dny, záleží na bance.

JE JISTÉ, že mě potom v šestinedělí nepřekvapí nic s čím bych si nevěděla rady?

Tak takovou jistotu vám bohužel dát nemohu. Nemohu vám slíbit, že vás nepotká nějaká překážka, se kterou si v tu chvíli sama nedokážete poradit. Jsou věci, které prostě budou vyžadovat konzultaci, případně pomoc někoho dalšího. Věřím ale, že díky informacím, které se v tomto eBooku dozvíte, se jim postavíte čelem a zvládnete to na jedničku.

JE TATO kniha vhodná pro mě?

Je mnoho způsobů, jak se připravovat na příchod nového člena domácnosti, a každá z nás si to chce udělat po svém. Tento eBook vám v tom ale určitě pomůže.

Primárně byl psán pro ženy, které čekají své první miminko. Postupně jsem ale díky ohlasům žen, které si ho přečetly a které třeba už děti měly zjistila, že si v něm najde odpovědi na své otázky opravdu každá, a třeba se rozhodne, že některé věci bude tentokrát dělat jinak, než tomu bylo po předešlých porodech.

TYHLE věci najdu na internetu i zadarmo, nebo ne?

S největší pravděpodobností ano. V různých podobách, na různých místech a často si budou i odporovat. 

V tomto eBooku jsem se snažila všem budoucím maminkám předat informace, které budou opravdu potřebovat a které mohou okamžitě použít. Kniha vás provede vším od chvíle, kdy budete svůj uzlíček štěstí poprvé držet v náručí, až po preventivní prohlídku v šesti týdnech. Navíc spousty informací a rad budete využívat i v dalších týdnech a měsících života svého miminka. 

Veškeré informace, které se v eBooku dočtete, jsou ověřeny praxí porodní asistentky nebo mou vlastní zkušeností mámy dvou dětí.

Garance spokojenosti

Protože si vážím svých klientek

Pokud zjistíte, že tento eBook není to pravé pro vás, máte 14denní garanci vrácení peněz od momentu, kdy jste eBook obdržela na svůj e-mail. Bez otázek vám peníze vrátím v plné výši zpět.

Šestinedělí se nebude opakovat, pojďte ho prožít spokojeně.

Není na co čekat.

Klikněte na tlačítko „Objednat eBook“, na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte bankovním převodem. Ebook obdržíte hned, jak na účet dorazí vaše platba.

Ochrana osobních údajů | Obchodní podmínky

Copyright © 2021 Spokojené šestinedělí